Eurogeddon – w co inwestować zakładając upadek strefy Euro?

Fundusz inwestycyjny Eurogeddon zyskał w maju 13 procent. W kwietniu zysk wynosił 8 procent. Mowa o skali miesiąca, nie roku! Od momentu założenia pod koniec lutego fundusz zyskał aż 17,7%, co w skali rocznej daje blisko 80% wzrost. Czy to pomysł na to w co zainwestować lepszy niż lokaty bankowe? Być może, bo fundusz zakłada 100-200% zwrot z inwestycji. A czym ryzykujemy?

Eurogeddon – fundusz inwestycyjny inny niż pozostałe?

Eurogeddon do fundusz inwestycyjny założony przez znanego ekonomistę, Krzystofa Rybińskiego. W przeciwieństwie do innych funduszy inwestycyjnych prognozuje spadek wartości aktywów, czyli przewiduje dalszy kryzys.

Okazuje się, że taka strategia pozwoliła zająć pierwsze miejsce w rankingu funduszy inwestycyjnych. W co inwestować chce Rybiński ze swoim Eurogeddonem? Przede wszystkim w kłopoty w strefie Euro i rozpad strefy Euro.

Inwestowanie w waluty na spadki ma przynieść olbrzymie zyski, które poprawione zostaną inwestowaniem w spadek wartości banków z których Europejczycy zaczną wycofywać depozyty bankowe.

Dalej wizja Rybińskiego jest jeszcze bardziej przerażająca. Przewiduje on, że audytorzy nakażą bankom w Europie i na świecie tworzyć rezerwy na straty na obligacjach krajów południa Europy, co spowoduje gigantyczne straty i konieczność nacjonalizacji wielu banków, żeby przeciwdziałać masowemu wycofywaniu depozytów. Banki stracą kolejne miliardy utopione w obligacje krajów południa Europy. Kolejnymi czynnikami ryzyka są wojna w Iranie, a dla Polski zakończenie inwestycji finansowanych z funduszy UE i zmniejszenie dopływu nowych środków. – Złoty straci mocno, ponieważ ulotni się wizja „zielonej wyspy”, gdyż na skutek recesji w 2013 roku dług publiczny w Polsce przekroczy 60 proc. PKB. Zdaniem Rybińskiego „Eurogeddon” nastąpi w ciągu najbliższych trzech lat – informuje Gazeta Wyborcza z pierwszego czerwca 2013.

W co inwestować pieniądze w 2013 według Eurogeddonu?

Według Rybińskiego i Eurogeddonu spaść ma również wartość złotego na skutek deficytu w budżecie Polski. To wszystko ma się dokonać już w 2013 roku, ale nie będzie to koniec spadków i zysków Eurogeddonu.

Kryzys ma trwać około pięć lat, a w tym czasie Eurogeddon ma cały czas zarabiać. Ile? Przewidywany zysk wynosi 100-200%, co daje 20-40% rocznie. Jeśli więc zastanawiamy się w co inwestować grając na upadek strefy Euro, warto obstawiać to samo co Rybiński i oszczędzić na prowizjach z jakich znane są fundusze inwestycyjne.

Odwiedzających W co inwestować interesowało:

 • w co inwestować w 2013

Jeśli interesuje Cię zarabianie przez internet, koniecznie zapoznaj się ze szkoleniem video Profit Sites Academy. Ma 110% gwarancję skuteczności.

Być może zainteresuje Cię też Content Marketing - najskuteczniejszy sposób promocji w 2016 roku.

  Dodaj komentarz

  Ostatnio komentowane:

  1. ToTo-Lotto.pl 2014-12-29 09:31:24

  2. Magda 2015-01-29 11:46:47

  3. płatności online 2015-01-30 14:22:25